ZWROT KSIĄŻEK

Biblioteka szkolna prosi wszystkich uczniów klas 1 – 8 o  zwrot wszystkich wypożyczonych książek.

WPŁATY ZA PODRĘCZNIK ZAGUBIONE BĄDŹ ZNISZCZONE

Szanowni Państwo!

Prosimy wpłacać kwoty zgodnie z wykazem cen za poszczególne podręczniki, wpisując

nazwisko i imię ucznia, klasę oraz tytuł podręcznika.

Niedopłata lub nadpłata powoduje niezgodność stanu wpłat w księgowości i protokołach biblioteki.

Wpłaty należy  dokonać  na rachunek bieżący szkoły:

PKO BPSA oddział w Rzeszowie, numer rachunku:

42 1020 4391 0000 6802 0187 3330

Potwierdzenie wpłaty prosimy niezwłocznie przekazać wychowawcy klasy.

Dziękujemy!

WYKAZ TYTUŁÓW I CEN  PODRĘCZNIKÓW

DRODZY CZYTELNICY BIBLIOTEKI SZKOLNEJ!

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej    z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zajęcia w szkole od dnia 12 III do 25 III zostały zawieszone.

również zawiesza do odwołania swoją działalność.

PROPOZYCJE BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

KLIKNIJ 1

KLIKNIJ 2

KLIKNIJ 3

KLIKNIJ 4

KLIKNIJ 5

KLIKNIJ 6

KLIKNIJ 7

KLIKNIJ 8

KLIKNIJ 9

KLIKNIJ 10

KLIKNIJ 11

KLIKNIJ 12

KLIKNIJ 13

KLIKNIJ 14

Naukowcy dowiedli, że słuchanie – podobnie, jak czytanie książek – pobudza wyobraźnię i rozwija mózg.