NAUCZYCIELE

NAUCZYCIELE

Nauczyciele przedszkola

  • mgr Bałanda Lucyna
  • mgr Kumor Katarzyna
  • mgr Jędrejko Anna
  • mgr Pinkowicz Mariola
  • mgr Rak–Wójcik Andżelika
  • mgr Reguła Alina
  • mgr Rusinek Marta
  • mgr Rusznica Iwona
  • mgr Wilanowska-Rzemień Joanna
  • mgr Machowska Joanna
  • mgr Wacław Izabela
  • mgr Wis-Zając Anita
  • mgr Wolańska – Rzepka Agnieszka

Nauczyciele klas 0 – III – edukacja wczesnoszkolna

  • mgr Kaglik Lidia
  • mgr Karwowska – Paszkiewicz Katarzyna
  • mgr Koziej Krystyna
  • mgr Kumor Barbara
  • mgr Mazurek Aldona
  • mgr Mroczek Justyna
  • mgr Parylak Elżbieta
  • mgr Pelc – Oważany Bogusława
  • mgr Szal Joanna
  • mgr Więcek-Gruca Anna
  • mgr Wilczyńska Bogumiła
  • mgr Woś Urszula
  • mgr Zawadzka Natalia

Nauczyciele klas IV – VI

  • mgr Bielak – Majkut Anna – język hiszpański
  • mgr Bułdak Kamil – technika
  • mgr Czechowicz Agnieszka – matematyka
  • mgr Dodolak Małgorzata – język polski
  • mgr Dworak Agata  –  język angielski
  • mgr Dziok – Szymczak Jolanta  –  język niemiecki
  • mgr Feret Ewa – historia
  • mgr Gutkowska Natalia – przyroda, biologia
  • mgr Jamrozek Anna  –  język polski
  • mgr Jaśkowska Joanna – język polski
  • mgr Karszniewicz Irena – matematyka, język angielski
  • mgr Kawalec Sylwia – język polski
  • mgr Kielar Damian – wychowanie fizyczne
  • mgr Kobosz Małgorzata – język polski
  • mgr Krygowska Agnieszka  –  język polski
  • mgr Krygowska-Malik Anna  –  język angielski
  • mgr Kumor Łukasz – wychowanie fizyczne
  • mgr Kwiatkowska Jagoda –  język angielski
  • mgr Machnicka Anna – matematyka
  • mgr Machowska Ewa – chemia, matematyka
  • mgr Mazurkiewicz Anna – wiedza o społeczeństwie
  • mgr Mikuła Beata  –  plastyka
  • mgr Miłek Renata   –  matematyka
  • mgr Molenda Magdalena – jezyk angielski
  • mgr Nowak-Maluchnik Dorota – język polski
  • mgr Ostrowska Krystyna – historia
  • mgr Paśko Karol – wychowanie fizyczne
  • mgr Pruś Elżbieta  –  matematyka
  • mgr Rączy Joanna  –  język angielski
  • mgr Rogoda-Kiczek Katarzyna – doradctwo zawodowe
  • mgr Rusin Monika  –  język angielski
  • mgr Ruszel Ewa  –  język angielski
  • mgr Sus Katarzyna – wdżr, język niemiecki
  • mgr Strug Magdalena – technika, fizyka
  • mgr Szyper Tomasz – wychowanie fizyczne
  • mgr Urbańczyk Elżbieta – przyroda
  • mgr Wąsiura Katarzyna – przyroda
  • mgr Wiśniewska Barbara –  język angielski
  • mgr Wiśniewska Joanna wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  • mgr Wojtaszek Joanna  –  język niemiecki, muzyka
  • mgr Wojtaszek Dawid  –  informatyka, technika
  • mgr Wolan Monika – zajęcia rewalidacyjne
  • mgr Wróblewski Mariusz  –  informatyka
  • mgr Zamojcin Barbara  –  przyroda
  • mgr Ziętek Sylwia – biologia
  • mgr Żarek Elżbieta – wychowanie fizyczne

Religia

  • s. Nowak Elżbieta
  • s. Sowa Małgorzata
  • ks. Kiełb Dominik
  • ks. Kłos Rafał

Świetlica

  • mgr Adamska-Baran Iwona
  • mgr Chodorowska – Rzucidło Ewa
  • mgr Cyrulik Danuta
  • mgr Kołodziej Marta
  • mgr Kwiatkowska Jagoda
  • mgr Musiał Jolanta
  • mgr Mytko Aleksandra
  • mgr Wiśniewska Barbara
  • mgr Wołowiec Justyna przedszkole

Biblioteka

  • mgr Bednarz Alicja
  • mgr Hajduk Krystyna

Pedagog

  • mgr Sowa Anita
Print Friendly, PDF & Email