18 PLEBISCYT NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA ROKU

W dniu 20 lutego 2024 roku w Zespole Szkół Sportowych w Rzeszowie został rozstrzygnięty 18 Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Roku.

Pamiątkowe  statuetki otrzymali  uczniowie, którzy osiągnęli znaczące sukcesy sportowe.  Nagrodzeni zostali wyróżniający się sportowo uczniowie trenujący pod okiem trenerów Międzyszkolnego Ośrodka Sportu.

Z wielką przyjemnością informujemy, że dwoje naszych uczniów otrzymało zaszczytny tytuł Sportowca Roku 2023 – Amelka Włodarczyk z klasy 6a oraz Olgierd Rejman z klasy 4a.

Amelia od 2021r. trenuje koszykówkę, która jest dla niej największą pasją. Ma na swoim kącie liczne sukcesy np. 1 miejsce w podkarpackich rozgrywkach U-12 w koszykówce dziewcząt, awans do ćwierćfinałów mistrzostw Polski U-13, powołanie do kadry województwa podkarpackiego.

Olgierd od trzech lat trenuje siatkówkę. Uczestniczył w konkursie Kinder w dwójkach. Siatkówka jest jego pasją, bardzo chętnie chodzi na treningi, spotkał tam wielu przyjaciół.

Serdecznie gratulujemy Amelii i Olgierdowi oraz ich rodzicom, trzymamy mocno kciuki w osiąganiu dalszych sukcesów.

Print Friendly, PDF & Email