WYNIKI IX MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNO-LITERACKIEGO „PATRON MOJEJ SZKOŁY”

2 lutego 2024 r. został rozstrzygnięty IX Międzyszkolny Konkurs Plastyczno – Literacki „Patron mojej szkoły”. Wzięli w nim udział uczniowie rzeszowskich szkół podstawowych. Ogółem wpłynęło 71 prac.

Komisja konkursowa w składzie:  Bogusława Pelc – Oważany, Katarzyna  Karwowska – Paszkiewicz i Danuta Cyrulik wyłoniła zwycięzców i przyznała nagrody oraz wyróżnienia w trzech kategoriach: prace plastyczne, prace literackie i prace plastyczno-literackie.

Prace plastyczne

Nagrody:

• Wiktoria Boguń kl. 1e, Szkoła Podstawowa nr 28 (opiekun Iwona Różańska)
  • Dominik Cyga kl. 3d, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, SP nr 23 (opiekun Klaudia Skrzypek-Ziarnik)
  • Jan Grabas kl. 3a, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10, SP nr 4 (opiekun Agnieszka Grodecka)
  • Maja Kapusta kl. 1, Zespół Szkół Muzycznych nr 2 (opiekun Marta Banek)
  • Wiktoria Kazimierska kl. 3, Zespół Szkół Muzycznych nr 2 (opiekun Marta Banek)
  • Zuzanna Kluczewska kl. 1b, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, SP nr 27 (opiekun Katarzyna Karwowska – Paszkiewicz)
  • Filip Leśniak kl. 3d, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, SP nr 27 (opiekun Danuta Cyrulik)
  • Wojciech Mokrzycki kl. 3c, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, SP nr 27 (opiekun Danuta Cyrulik)
  • Dominika Muzyka kl. 3a, Szkoła Podstawowa nr 11 (opiekun Bożena Gniewek)
  • Zuzanna Palczewska kl. 3a, Szkoła Podstawowa nr 11 (opiekun Bożena Gniewek)
  • Hanna Rodzinka kl. 1a, Szkoła Podstawowa nr 28 (opiekun Anna Markiewicz)
  • Emilia Toczek kl. 1a, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, SP nr 23 (opiekun Katarzyna Filipek-Tobiasz)
  • Kacper Trzeciak kl. 3a, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10, SP nr 4 (opiekun Agnieszka Mikulec)
  • Kornelia Wiater kl. 1a, Szkoła Podstawowa nr 28 (opiekun Anna Markiewicz)
  • Zuzanna Wisz kl. 3b, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, SP nr 27 (opiekun Danuta Cyrulik)
  • Jakub Zaniewicz kl. 2a, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, SP nr 27  (opiekun Bogusława Pelc-Oważany)

Wyróżnienia:

• Tymoteusz Bełzo kl. 2, Zespół Szkół Muzycznych nr 2 (opiekun Marta Banek)
  • Aleksandra Drążek kl. 3d, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, SP nr 27 (opiekun Danuta Cyrulik)
  • Izabela Gardias 3b, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, SP nr 27  (opiekun Danuta Cyrulik)
  • Tymon Jaworski kl. 3b, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, SP nr 27 (opiekun Danuta Cyrulik)
  • Natalia Kawalec kl. 1d, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, SP nr 23 (opiekun Katarzyna Filipek-Tobiasz)
  • Dawid Paśkiewicz kl. 3c, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, SP nr 27 (opiekun Danuta Cyrulik)
  • Lena Wacławek kl. 1a, Szkoła Podstawowa nr 11 (opiekun Małgorzata  Bartoszek)
  • Piotr Wichowski kl. 2a, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, SP nr 27 (opiekun Bogusława Pelc-Oważany)

Prace literackie

Nagrody:

• Nadia Kuziara kl. 3d, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, SP nr 23 (opiekun Klaudia Skrzypak-Ziarnik)
  • Zuzanna Sondej kl. 2a, Szkoła Podstawowa nr 3 (opiekun Agnieszka Kubrak)

Wyróżnienia:

• Julia Jaromin kl. 1e, Szkoła Podstawowa nr 28 (opiekun Iwona Różańska)
  • Liliana Siek kl. 2a, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, SP nr 23 (opiekun Agata Kurek-Amarowicz)

Prace plastyczno-literackie

Nagroda:

• Adela Luboń kl. 2a, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, SP nr 27 (opiekun Bogusława Pelc-Oważany)

Wyróżnienia:

• Mieszko Moskal kl. 1a, Szkoła Podstawowa nr 28 (opiekun Anna Markiewicz)
  • Szymon Wojciechowski kl. 2a, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, SP nr 27 (opiekun Bogusława Pelc-Oważany)

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy!