RADA RODZICÓW

Drodzy Państwo:

Rada Rodziców SP-27 w kadencji 2018/19 ustaliła wysokość składek na Radę Rodziców w wysokości 25 zł na każdego ucznia.

Z opłaty tej zwolnione jest każde czwarte i kolejne dziecko uczące się w naszej szkole.

Wpłat dokonują państwo u swoich skarbników klasowych!!!!

Przypominamy jednocześnie iż zebrane przez nas pieniądze w całości wracają do naszych dzieci. Podana kwota nie podlega jak w poprzednich latach podziałowi a w całości zostaje wpłacona na potrzeby RR. Składki klasowe pozostają odrębną sprawą każdej klasy.

Dodatkowa informacja dla skarbników klasowych

Po zebraniu składek na Radę Rodziców zebraną przez Państwa kwotę proszę wpłacić na rachunek bankowy:

BNP Paribas 24 1600 1462 0008 7554 6451 3011
najlepiej do dnia 31.12.2018r.
W tytule przelewu proszę podać klasę!

Pieniądze wpłacone na konto Rady w całości wracają do naszych dzieci aktywnie uczestniczących w życiu szkolnym.

Dziękujemy za terminowe wpłaty, pozwolą one na bieżące regulowanie płatności na konkursy szkolne, lektury itp.

Jeśli będziecie Państwo mieć pytania prosimy o kontakt przez sekretariat lub za pośrednictwem e maila ( adres w zakładce kontakt ) ze skarbnikiem Rady Rodziców

* * *
KONKURS „SUPER KLASA”  – każda klasa, która zbierze i wpłaci  zebrane składki na Radę Rodziców weźmie udział w konkursie SUPER KLASA ( przypominamy składka na ten rok szkolny wynosi 25 zł ).
Aby wziąć udział w konkursie należy do końca roku tj.31.12.2018 wpłacić zebraną  w klasie kwotę na konto RR. Klasa która wpłaci kwotę w tym terminie zostanie automatycznie zakwalifikowana do konkursu. Podczas zabawy karnawałowej rozlosujemy klasy które otrzymają zwrot połowy wpłaconej składki na potrzeby klasowe.
Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie.

RADA RODZICÓW – wpisy archiwalne – kliknij