SUKCESY DRUŻYN SZKOLNEGO KLUBU ROBOTYKI „RESOVIA ROBOTICS” NA MISTRZOSTWACH POLSKI

Jesteśmy Mistrzami Polski w Robotyce!  EXELLENT AWARD i awans do Mistrzostw Świata dla druzyny 60027A „Resovia Cyber Stars”.

MISTRZOSTWA POLSKI ROBOTÓW – WARSZAWA 2024
VEX IQ Robotics Competition Polish National Championship 2024 – „Full Volume”
Supported by Northrop Grumman.
Dwie drużyny z ZSP nr 6 w Rzeszowie zdobyły nagrody.
Drużyna 60027A zdobyła również mistrzowskie trofeum „TEAMWORK CHAMPION AWARD” w kategorii współpracy I sojuszu dwóch drużyn tzw „TEAMWORK CHALLENGE”.
W finale znalazły miejsce dwie drużyny złożone z uczniów klas czwartych: TEAM 60027B – „Resovia Quantum Eagles” zdobyła statuetkę „DESIGN AWARD” i uplasowała się na 3 miejscu w Rankingu Finalistów, natomiast TEAM 60027C – „Resovia Raptors” na miejscu 5.
Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych drużyn – mentorzy i instruktorzy Szkolnego Klubu Robotyki „RESOVIA ROBOTICS” Joanna Wilanowska-Rzemień i Mariusz Wróblewski.

GRATULACJE!!!