ZAJĘCIA CZYTELNICZE KLASY 2B W WOJEWÓDZKIEJ  BIBLIOTECE PUBLICZNEJ  FILII NR 3 W RZESZOWIE

Dnia 17 maja 2023 r. klasa 2b pod opieką p. B. Wilczyńskiej i p. A. Bednarz brała udział w spotkaniu czytelniczym zorganizowanym w Filii nr 3 Wojewódzkiej  Biblioteki  Publicznej w Rzeszowie. Celem spotkania było: zapoznanie dzieci z biblioteką , księgozbiorem, zasadami wypożyczania oraz omówienie budowy i poszczególnych elementów składowych książki.
Dużym zainteresowaniem cieszyła się gra memory nawiązująca do postaci bajkowych oraz zabawa chustą animacyjną Klanza związana z  ulubionymi bohaterami książek dla dzieci. Za aktywny udział uczniowie otrzymali symboliczne upominki – kalendarze w formie zakładek.