PASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Dnia 5 grudnia odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki szkolnej. Z tej okazji uczniowie klas starszych przygotowali dla najmłodszych przedstawienie „W krainie baśni i bajek” W czasie uroczystości pierwszoklasiści zostali zapoznani z zasadami korzystania z biblioteki, dowiedzieli się też, jak dbać o książki. Po takim wprowadzeniu przyszli czytelnicy złożyli przyrzeczenie, że zawsze będą szanować książki i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika. Następnie nastąpił uroczysty akt pasowania.
Na pamiątkę tego wydarzenia pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy i wyprawki czytelnicze.

Życzymy nowym czytelnikom, aby książki odkryły przed nimi świat tajemnic, przygód, niezwykłych emocji i wiedzy!

 

Nauczyciele bibliotekarze

Print Friendly, PDF & Email