ZABIERZ KSIĄŻKĘ NA FERIE!

„Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów.”

Kartezjusz

Drodzy Uczniowie!

Nadchodzą ferie zimowe, które mogą być świetną okazją do nadrobienia zaległości w czytaniu.
Warto mieć ze sobą kilka książek, żeby w razie braku śniegu czy niesprzyjającej aury zakopać się pod kocem i przenieść w zupełnie inny świat…

Mamy w naszej szkolnej bibliotece wiele ciekawych książek, które z  pewnością umilą Wam czas odpoczynku. Zatem nie zwlekajcie, zajrzyjcie do biblioteki i zabierzcie ze sobą książkę na ferie. Zapewniamy, że u nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Wypoczywajcie ze swoimi ulubionymi bohaterami literackimi! Czytajcie w czasie ferie!

Informujemy, że biblioteka szkolna będzie otwarta w pierwszy dzień ferii (16.01.) w godzinach 9.00 – 12.00.

Serdecznie zapraszamy!