KONKURS „Używaj naturalnych detergentów”

Konkurs pt. „Używaj naturalnych detergentów”

Wiele powierzchni jesteś w stanie wyczyścić z wykorzystaniem substancji,

które masz w swojej kuchni.

Ocet, soda oczyszczona, kwasek cytrynowy – to naturalne detergenty.

Szczegółowe zastosowania znajdziesz na blogach poświęconych zero waste i ekologii.

Zapraszam uczniów wraz z rodzicami do wzięcia udziału w konkursie pt.” Używaj naturalnych detergentów” na wykonanie domowych środków czystości.

Zainteresowani uczniowie są proszeni o wykonanie naturalnych detergentów i nagranie filmu jak wykonują detergent a następnie pokazanie na filmie jak go używają w porządkach domowych.

W trakcie filmu należy opowiedzieć jaki to detergent oraz w  jakich czynnościach domowych możemy go wykorzystać.

Filmy należy wysłać na adres mailowy zdalnabiologia27@gmail.com do dnia 16.10.2023r.

W tytule maila należy wpisać tytuł konkursu imię i nazwisko oraz klasę ucznia np. „Używaj naturalnych detergentów” Jan Kowalski 5C

Konkurs pt. „Używaj naturalnych detergentów”

Wiele powierzchni jesteś w stanie wyczyścić z wykorzystaniem substancji, które masz w swojej kuchni.

Ocet, soda oczyszczona, kwasek cytrynowy – to naturalne detergenty.

Szczegółowe zastosowania znajdziesz na blogach poświęconych zero waste i ekologii.