„NARTY DZIECIOM”

W dniu 26. 02. 2019 r. kolejny rok z rzędu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Narty dzieciom”. Grupa ponad trzydziestu uczniów wraz z nauczycielami wychowania fizycznego udała się do Puław, aby na stoku narciarskim odbyć nietypową lekcję. Ideą tej akcji jest aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu połączony ze zdobyciem trudnej umiejętności jazdy na nartach. Uczniowie, którzy jeszcze nigdy nie mieli nart na nogach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów uczyli się podstaw narciarstwa, natomiast pozostali doskonalili swoje umiejętności korzystając ze słonecznej pogody i dobrze przygotowanych tras. Wszyscy choć zmęczeni to jednak bardzo radośni z uśmiechami na buzi w godzinach popołudniowych wróciliśmy na miejsce, pełni motywacji do dalszej nauki jazdy na nartach.