WYNIKI MULTITESTU’2020

W bieżącym roku szkolnym – 2020/2021 – uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie matematycznym MULTITEST. Organizatorem konkursu jest Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie. Konkurs miał formę testu wielokrotnego wyboru w wersjach dla klas czwartych, piątych, szóstych, siódmych i ósmych.

W październiku, tuż przed nauczaniem zdalnym, 63 uczniów z klas IV – VIII napisało test konkursowy. Prace zostały odesłane do Warszawy, a wyniki poznaliśmy w grudniu.

Dyplom laureata i nagrodę książkową otrzymał Wojciech Kisała z kl. VII e. Laureatem został także Patryk Foremny z kl. VII b. Wyróżnienia w konkursie otrzymali Gabriela Dudek z kl. VI e i Tomasz Kisała z kl. VIII b.

Pozostali uczestnicy konkursu również uzyskali wysokie wyniki.

Gratulujemy sukcesu!

Agnieszka Czechowicz, Szkolny Opiekun Konkursu