Nasz uczeń w reprezentacji Miasta Rzeszowa w projekcie pt. Miejski projekt – wizja miast w Minecraft

7 maja odbyły się obrady Komisji Konkursowej, która dokonała oceny nadesłanych projektów w ramach projektowania w Minecraft przestrzeni miejskiej dla pszczół „PSZCZOŁY DLA MIASTA PRZYSZŁOŚCI”. Z pośród zgłoszonych prac Honorowa Komisja Konkursowa wybrała reprezentacje uczniów do wykonania projektu w projekcie ogólnopolskim pt. „Miejski projekt – wizja miast w Minecraft i Druku 3D”.

Miło jest nam poinformować, iż w Reprezentacji Miasta Rzeszowa w kategorii klasy 5-8 znalazł się uczeń naszej szkoły Szymon Filipowicz z klasy 7b.

Miasto Rzeszów rozpoczyna prace nad projektem. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za drużyny z Rzeszowa.