PARAFIADA

W najbliższy piątek – 28 września – uczniowie naszej szkoły wezmą udział w corocznej parafiadzie organizowanej przez parafię pw. św Michała Archanioła w Rzeszowie:
Klasy I – IV wezmą udział we Mszy Świętej o godz. 9.00, a po jej zakończeniu udadzą się do kina na projekcję filmów „Biały Kieł” oraz „Krzysiu, gdzie jesteś?”.
Klasy V – VI wezmą udział we Mszy Świętej o godz 9.00, a następnie udadzą się do szkoły, gdzie podczas zajęć w grupach będą projektować plakaty nt „Patriotyzm w naszej szkole”.
Klasy VII – VIII rozpoczną parafiadę od zawodów o statuetkę św. Michała Archanioła które rozpoczną się o godz. 7.30. O godzinie 9.00 uczniowie wezmą udział we Mszy Świętej, a po jej zakończeniu będą mogli wysłuchać koncertu zespołu muzycznego.
Zaprasza Parafia św. Michała Archanioła w Rzeszowie.