WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO POD NAZWĄ „PALMA WIELKANOCNA”

W dniu 22 marca 2023r. rozstrzygnięto Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pod nazwą „Palma  Wielkanocna”. Konkurs adresowany jest do uczniów rzeszowskich szkół podstawowych.

Jego celem było:

• kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych,
  • rozwijanie umiejętności i zdolności plastycznych dziecka,
  • rozbudzenie wyobraźni i działalności twórczej,
  • wykorzystanie ciekawych technik plastycznych,
  • rozwijanie zainteresowań twórczością artystyczną.

Komisja konkursowa dokonała przeglądu 72 prac z 16 rzeszowskich szkół podstawowych.

Jury pod przewodnictwem mgr Bogumiły Wilczyńskiej w składzie:

mgr Beata Mikuła,

mgr Ewa Chodorowska- Rzucidło,

mgr Anita Sowa,

przyznało łącznie 8 nagród i 17 wyróżnień. Ponadto Rada Rodziców SP-27 uhonorowała nagrodami 5 uczniów ZSP nr 6.

Praca Komisji konkursowej opierała się o założenia regulaminu. Szczególną uwagę zwracano na zgodność treści i formy prac z jego warunkami, estetykę wykonania, kreatywność jak również wkład pracy dziecka w tworzenie palmy. Uwzględniano możliwość pomocy osób dorosłych przy montażu pracy.

Rozdanie nagród odbędzie się 31.03. 2023 o godzinie 9:00 w SP 27, ul. Krzyżanowskiego 24.

Niżej zamieszczamy listę osób nagrodzonych i wyróżnionych w tegorocznym konkursie:

LISTA OSÓB NAGRODZONYCH W KONKURSIE

Oganizatorzy: