WIZYTA W MACEDONII PÓŁNOCNEJ – ERASMUS+ „THE CODE OF FUTURE”

W dniach 18-23 kwietnia 2022 uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami odbyli wizytę w Macedonii Północnej- w ramach projektu „The Code of Future. Eco-friendly robotics”. W pierwszy dzień, oprócz zwiedzania szkoły, wysłuchaniu i obejrzeniu prezentacji nt szkół partnerskich ich państw i miast, odbyliśmy wycieczkę po mieście. W drugim dniu wizyty – warsztaty z budowania robotów. Dzień trzeci – spotkanie w Instytucie do spraw Integracji Europejskiej Na koniec dnia odbyły się rozgrywki sportowe. W kolejnym dniu wizyty odbyły się warsztaty z programowania robotów LEGO SPIKE PRIME W ostatnim dniu wizyty uczniowie krajów partnerskich rywalizowali w turnieju robotów. Odbyło się takze uroczyste spotkanie pożegnalne na którym wszyscy otrzymali certyfikaty uczestnictwa.