VII MIEDZYSZKOLNY TURNIEJ SPORTOWY „DWA OGNIE”

29 marca 2018 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 10 w Rzeszowie odbył się Turniej Sportowy ,, Dwa ognie „ dla uczniów klas trzecich. Wzięło w nim udział sześć szkół z terenu miasta Rzeszowa. Mecze rozgrywane systemem każdy z każdym dostarczyły mnóstwa emocji, a licznie zgromadzona publiczność mogła obejrzeć  wiele ciekawych i zaciętych pojedynków. Ogromnym sukcesem zakończył się udział naszych chłopców, którzy wygrywając cztery mecze i ulegając minimalnie jedynie gospodarzom turnieju , zajęli ostatecznie wysokie drugie miejsce. Nasza drużyna wystąpiła w składzie : Kwiatek Mikołaj , Polak Igor , Wojtuń Dominik , Padowicz Franciszek , Modlisz Mikołaj , Bednarz Tymoteusz , Foremny Xavier. Jednak najważniejsze nie były zajęte miejsca i osiągnięte wyniki, lecz uśmiechy i ogromne zaangażowanie zawodników  biorących udział w Turnieju, świadomych  zalet płynących z aktywności fizycznej oraz uprawiania sportu.