PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ W MIKOŁAJKOWE ZBIÓRCE SŁODYCZY

Pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata,

ale może zmienić świat dla jednej osoby.

Zakończyła się mikołajkowa zbiórka słodyczy. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swe serca i razem z nami tak licznie i z wielkim zaangażowaniem włączyli się w akcję pomocy potrzebującym. Razem udało się nam uzbierać 9 ogromnych kartonów słodyczy, którymi obdarowaliśmy w pierwszej kolejności uczniów naszej szkoły z potrzebujących rodzin oraz polskie i ukraińskie dzieci mieszkające w Drohobyczu na Ukrainie. Z zebranych smakołyków przygotowaliśmy też kilka paczek z przeznaczeniem na licytacje na rzecz Poli Matuszek, dziewczynki cierpiącej na SMA. Ale to nie wszystko…. Słodkości trafiły też do Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci oraz wzbogaciły Szlachetną Paczkę. Za ogromne zaangażowanie, okazane wsparcie i wielkie serca dziękujemy całej społeczności szkolnej. To tylko dzięki Wam udało się nam obdarować tylu potrzebujących. Nie po raz pierwszy udowodniliśmy, że razem możemy więcej!

DZIĘKUJEMY!

Szkolne Koło Wolontariatu i Samorząd Uczniowski