WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LOGICZNEGO MYŚLENIA

Organizatorem  Ogólnopolskiego  Konkursu  Logicznego  Myślenia jest Centrum Edukacji Szkolnej. Konkurs na terenie naszej szkoły odbył się 28 lutego 2020 roku, a jego koordynatorem była Magdalena Molęda i Magdalena Strug.

Z naszej szkoły udział w konkursie wzięło łącznie 40 osób.

Test konkursowy został przeprowadzony w odpowiednich grupach wiekowych, a mianowicie:

• w kategorii 2 tj. klasy 4, 5, 6 – udział wzięło 20 uczniów z naszej szkoły na 4000 uczestników w Polsce,
  • w kategorii 3 tj. klasy 7, 8 – udział wzięło, również 20 uczniów z naszej szkoły na 2204 uczestników w Polsce.

Ciekawa forma zadań konkursowych wymagała od uczestników wykazania się umiejętnościami rozwiązywania zadań logicznych, łamigłówek i rebusów, co wpływa na rozwój logicznego myślenia, które przydaje się nie tylko w matematyce czy fizyce, ale także na innych przedmiotach wymagających rozwiązywania problemów.

Miło nam poinformować, iż Wojciech Kisała otrzymuje Grawerowany dyplom „Arcymistrza Logicznego Myślenia” oraz nagrodę książkową za zajęcie 1 miejsca.

Dyplom laureata otrzymują również: Iwo Frączek, Gabriela Dudek, Gabriela Brzęk, Szymon Madycki Piotr Pazdan.

Wyróżnienie otrzymują: Kacper Osiadły, Remigiusz Cyran, Wojciech Haspel, Szymon KowalskiSebastian Wiącek.

Serdecznie GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Zapraszamy do udziału w następnej edycji.