PODSUMOWANIE XI EDYCJI KONKURSU MAKS MATEMATYCZNY

Konkurs odbył się 7 października 2021. W naszej szkole startowało 23 uczniów z klas 4 – 8. Znamy już wyniki.

W konkursie 5 najlepszych osób w kategorii danej klasy otrzymuje tytuł laureata krajowego. Możemy pochwalić się – mamy takiego laureata! W kategorii klas ósmych Wojciech Kisała z klasy 8E wyprzedził wszystkich i zajął 1 miejsce  w kraju. Brawo Wojtek!

Aby otrzymać dyplom za osiągnięcie „bardzo dobre” należało znaleźć się w około 10% najlepszych wyników w swojej kategorii. W naszej szkole jest dziewięciu takich uczniów. W kategorii klas czwartych to  Szymon Ptak i Grzegorz Pazdan z kl. 4A oraz Artur Kluczewski z 4D. W klasach piątych – Szymon Wróblewski z 5C. W kategorii klas 6 taki wynik uzyskali: Wojciech Haspel z 6B i Michał Czekała z klasy 6A. Klasy siódme dumnie reprezentują: Dawid Przybyło z 7D, Franciszek Kolano  z 7G i Remigiusz Cyran z 7A .

Kolejne 15% uczniów w każdej kategorii wyróżniono wynikiem „dobrym”. W naszej szkole mamy pięciu uczniów z takim wynikiem. W kategorii klas czwartych  to Sebastian Jaworski z 4A i Wiktor Czuryło z 4D. W klasach szóstych – Ignacy Maruszak z 6a, w klasach siódmych – Miłosz Demitraszek z 7G i w klasach ósmych – Gabriela Brzęk z klasy 8F.

Darmowy udział w następnej edycji konkursu wygrał Wojciech Haspel z 6B.

Gratulujemy wszystkim utytułowanym uczestnikom 😊

Bardzo cieszymy się  ze wszystkich wyników, zwłaszcza, że w tej edycji konkursu wzięło udział blisko  3000 uczniów z około 300 szkół w całej Polsce.

Zapraszamy w październiku 2022 do udziału w XII edycji konkursu Maks Matematyczny!

Nauczyciele matematyki

Na podst.: Konkursy przedmiotowe dla szkół – Mogalo