PODRĘCZNIKI DO JĘZYKA NIEMIECKIEGO I HISZPAŃSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Uczniowie klasy IV zakupują podręczniki do języka niemieckiego we własnym zakresie, ponieważ jest to język dodatkowy.

und so weiter neu 1, podręcznik + zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego, Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło Podręcznik (wyd. PWN)

UWAGA! Zostały wydane dwie wersje zeszytu ćwiczeń: wersja podstawowa i wersja rozszerzona. W związku z tym informujemy, iż wystarcza zakup wersji podstawowej.

Uczniowie klas piątych i szóstych będą korzystać z tych samych podręczników i zeszytów ćwiczeń co w minionym roku szkolnym (klasy V – und so weiter neu 1 – kontynuacja, klasy VI – der die das neu do klasy V – kontynuacja).

PODRĘCZNIKI DO JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO OBOWIĄZUJĄCE W ROKU SZKOLNYM 2018/19
Uczniowie zakupuja  podręczniki do języka hiszpańskiego we własnym zakresie, ponieważ jest to język dodatkowy.
Klasa 4 „Lola y Leo” autorzy Francisco Lara, Marcela Fritzler, Daiane Reis wydawnictwo Difusión.
Klasa 5 kontynuacja podrecznika z poprzedbiego roku.