19 maja klasy 4b i 4c wybrały się do dawnej stolicy Polski- Krakowa. Podczas spaceru zabytkowymi ulicami zwiedziliśmy Wawel, Rynek Główny z Sukiennicami, Kościół Mariacki i inne ciekawe miejsca. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek o tym mieście.
Odwiedziliśmy Ogród Doświadczeń, w którym odkrywaliśmy aktywnie prawa fizyki oraz zoo, gdzie mieliśmy możliwość podziwiania egzotycznych zwierząt takich jak: słonie, małpy, żyrafy oraz wiele więcej gatunków.
Wycieczka dostarczyła uczniom mnóstwo wrażeń, pogłębiła ich wiedzę z historii Polski i pozwoliła na budowanie wspaniałych relacji klasowych. Długo będziemy ją wspominać.
