WEEKEND BIEGOWY – RZESZÓW BIEGA!!!

W sobotni poranek 5 października, kolejny rok z rzędu  grupa ponad trzydziestu uczniów Naszej Szkoły  wraz z  nauczycielami wychowania fizycznego wzięła udział w Biegach Młodzieżowych organizowanych w ramach festiwalu biegowego związanego z VII PKO Maratonem Rzeszowskim.  Duże zainteresowanie publiczności i ogromna liczba uczestników w poszczególnych kategoriach wiekowych świadczą o tym, jak duże jest zapotrzebowanie na organizację tego typu imprez sportowych, oraz jak popularne jest bieganie, nie tylko wśród dorosłych ale także wśród dzieci i młodzieży. Indywidualnie ogromne sukcesy odnieśli: Michał Sierżęga, uczeń klasy Va wygrywając bieg w swojej kategorii wiekowej oraz Barbara Bargiel, uczennica klasy Vd zajmując szóste miejsce w swoim biegu.

Jednak nie zajmowane w tym dniu miejsca były najważniejsze, a  uśmiechy i ogromne zaangażowanie osób  biorących udział w biegach, świadomych  zalet płynących z aktywności fizycznej oraz uprawiania sportu. Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników oraz dziękujemy za udział i trud, który włożyli w start w tych zawodach.