SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Pierwszy miesiąc roku szkolnego obfitował w liczne zawody sportowe, zwłaszcza związane z królową sportu – lekkoatletyką. Na każdym szczeblu naszą szkołę reprezentowali  najlepsi uczniowie w poszczególnych konkurencjach. Ogromnym sukcesem zakończył się udział naszych uczniów w Igrzyskach Dzieci oraz Igrzyskach Młodzieży Szkolnej rozgrywanych w Rzeszowie. Bezkonkurencyjny w biegu na 300 metrów okazał się uczeń klasy 8 F – Filip Rogoziński, który zdobywając złoty medal uzyskał awans na zawody wojewódzkie.  Udział w tych zawodach przyniósł kolejne sukcesy, bowiem uczeń klasy 8 A – Bartosza Bojarski zdobywając srebrny medal w skoku w dal również uzyskał awans na zawody wojewódzkie. Kolejny medal – srebrnego koloru dołożył uczeń klasy 8B – Igor Dołęga w biegu na 1000 metrów. Pozostali uczniowie uzyskali wysokie lokaty w swoich konkurencjach awansując do finałów – Adam Polański – 4 miejsce w biegu na 60 metrów, Mateusz Głowiak – 5 miejsce w biegu na 100 metrów, Mieszko Pelc – 7, Aleksander Dobosz – 8 miejsce w rzucie piłeczką palantową.

W październiku odbyły się również szachowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej,  w których nasza reprezentacja w składzie: Bukowska Antonina, Dobrowolski Jakub, Uberman Wiktor, Czernik Mateusz zajęła V miejsce.

Wszystkim uczniom biorącym udział w zawodach GRATULUJEMY osiągniętych rezultatów i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji sportowej!