SUKCES W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM „MIGAWKI Z FIZYKI 2”

Miło nam poinformować, że Tymoteusz Cyran, uczeń klasy 7c otrzymał WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Migawki z fizyki 2”.

Konkurs skierowany był do uczniów klas 7 oraz 8 szkół podstawowych z całej Polski. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu i przesłaniu fotografii ukazującej zjawisko fizyczne w przyrodzie lub w wyeksponowanym doświadczeniu.

Odzew w tym roku był niesamowity ‒ otrzymano blisko 1000 prac! Jakość zdjęć i pomysłowość w doborze tematów przeszły najśmielsze oczekiwania organizatorów. Jury miało bardzo trudne zadanie przy wyborze zwycięzców.

 Serdecznie gratulujemy Tymoteuszowi!