SPOTKANIE Z SIATKARZAMI ASSECO RESOVII

Dnia 03 października uczniowie Naszej Szkoły mieli możliwość spotkania  z siatkarzami oraz managerem drużyny Asseco Resovii Rzeszów. Celem spotkania była promocja siatkówki jako  możliwości rozwijania swojego talentu, alternatywy spędzania wolnego czasu oraz przybliżenie zebranym sylwetki sportowców zarówno od strony sportowej jak i osobistej. Obecni na spotkaniu libero Bartosz Mariański oraz środkowy Bartłomiej Krulicki opowiadali o początkach swojej kariery, o największych sukcesach, wytrwałości i cierpliwości sportowca, jak również odpowiadali na liczne i niekiedy zaskakujące pytania uczestników. Wiele ciekawostek zwłaszcza tych poza boiskowych zdradził Nam obecny na spotkaniu manager Resovii Maciej Pająk. Ogromną atrakcją i niespodzianką dla uczestników był trening poprowadzony przez siatkarzy oraz  mecz, w którym obok siatkarzy udział wzięli Nasi uczniowie.  Spotkanie zakończyło się rozdaniem autografów i zrobieniem indywidualnych pamiątkowych zdjęć. Uśmiech na twarzach i zadowolenie uczniów wychodzących ze spotkania było dowodem na to, iż warto organizować podobne spotkania w przyszłości.