SPEKTAKL W TEATRZE MASKA

12 czerwca br. uczniowie z klas 1-3 obejrzeli przepiękny spektakl  pt. „ZORRO”.

Jeśli Zorro, to koniecznie w pelerynie i masce, najlepiej tej… rzeszowskiej – to Teatr Maska przygotował dla najmłodszych widzów spektakl, którego  bohaterem jest  znana wszystkim dorosłym legendarna i tajemnicza postać.

W czasie spektaklu dzieci mogły podziwiać aktorski warsztat, ale również piękną scenografię oraz kostiumy, które budowały klimat przedstawienia. Wszyscy widzowie przenieśli się w zaczarowany świat meksykańskiego miasteczka, podkreślony wpadającymi w ucho motywami muzycznymi.

Mali widzowie żywo i z wypiekami na twarzach przeżywali akcję przedstawienia, efektowne sceny walki na szpady, pułapki i pościgi.

Na zakończenie nagrodzili aktorów gromkimi brawami. Spektakl „Zorro” dostarczył dzieciom niezapomnianych wrażeń i na długo zostanie w ich pamięci.