AKCJA „POLA NADZIEI WIOSNA 2023”

Niezmiernie miło nam poinformować, iż zakończyła się akcja na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci pod hasłem POLA NADZIEI WIOSNA 2023.  Podczas kwesty, przeprowadzonej wśród społeczności Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 6 w Rzeszowie, zebraliśmy kwotę w wysokości 2.417,60 zł!

W trwającej niemal miesiąc akcji nasi szkolni Wolontariusze podejmowali liczne działania, takie jak edukacja hospicyjna począwszy od grup przedszkolnych po najstarsze klasy naszej placówki. Uczniowie, nauczyciele i rodzice zaangażowali się w wykonywanie papierowych żonkili, które następnie rozprowadzano podczas kwesty na terenie przedszkola i szkoły. Niektórzy nawet kwestowali wśród rodziny i znajomych w czasie Świąt Wielkanocnych! We wszystkie te działania zaangażowanych było ponad 60 szkolnych Wolontariuszy!

Jesteśmy wdzięczni WSZYSTKIM za okazaną pomoc i życzliwość!

Dzięki WAM, KTOŚ dostał nadzieję i wsparcie!!!