NIEZAPOMNIANA NOC W SZKOLE KLASY 6 A – RELACJA UCZNIÓW

Dnia 16 listopada odbyła się noc w szkole klasy 6 a.

Nasza impreza rozpoczęła się o godzinie 20.00. Otworzyły ją gry i zabawy na sali gimnastycznej. Po rozgrywkach, pełni animuszu, udaliśmy się zjeść pyszną pizzę, zamówioną przez naszych rodziców. Gdy spożyliśmy posiłek, rozpoczęły się przygotowania do wieczoru filmowego. Wspólnie zdecydowaliśmy, które filmy będziemy oglądać.

O północy przydarzyła nam się przygoda z dreszczykiem, wtedy to bowiem w szkole zadzwonił dzwonek, który wprawił nas w nie lada zakłopotanie. Po chwili grozy nowy dzień rozpoczęliśmy tańcami na korytarzu. Po dyskotece powróciliśmy do oglądania filmów, ponieważ nie byliśmy jeszcze zmęczeni. Pomimo rozpierającej nas energii, o godzinie 5.00 musieliśmy położyć się spać, aby obudzić się o 6.30. Rano rozpoczęło się wielkie sprzątanie, po którym szkołę opuściliśmy o godzinie 8.00.

To była dla nas niezapomniana noc, która pozostanie w naszej pamięci na całe życie. Z tego miejsca w imieniu klasy 6a pragniemy serdecznie podziękować p. Jolancie Dziok – Szymczak oraz p. E. Żarek, które cierpliwie opiekowały się nami.

W imieniu całej klasy: Gabriela Malicka i Zuzanna Niemiec