KONKURSY Z GEOGRAFII I PRZYRODY

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z GEOGRAFII I PRZYRODY

OLIMPUS sesja jesienna

Konkurs przedmiotowy z geografii (dla  klas 5, 6, 7 i 8) oraz z przyrody (dla  klas 4).

Terminy konkursów:

– przyroda – 2 listopada 2020 r.

– geografia – 6 listopada 2020 r.

Będzie  to test wielokrotnego  wyboru. Regulamin, instrukcje, zakres tematyczny, archiwum testów znajdują się na stronie www.olimpus.edu.pl   w części dotyczącej geografii lub przyrody.

Z zakładki „Ważne pliki” prosimy wydrukować i wypełnić „Zgodę rodziców/opiekunów”.

Zgłoszenia uczniów wraz z opłatą 10 złotych oraz zgodą rodziców/opiekunów przyjmuje do 8 października 2020 r. p. B.Zamojcin.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z GEOGRAFII I PRZYRODY

EDI Pingwin

Terminy konkursów:

– przyroda – 23 listopada 2020 r

– geografia – 27 listopada 2020 r.

Będzie  to test jednokrotnego  wyboru. Regulamin, instrukcje, zakres tematyczny, archiwum testów znajdują się na stronie www.edi.edu.pl   w części dotyczącej geografii lub przyrody.

Zgłoszenia uczniów wraz z opłatą 10 złotych oraz zgodą        rodziców/opiekunów przyjmuje do 28 października 2020 r. p. B.Zamojcin.