KOLEJNY SUKCES PLASTYCZNY NASZYCH UCZNIÓW

Tym razem Julia Pisaniak z kl 4 i Michał Trojanowski z kl 6 zdobyli wyróżnia w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt ” Jan Paweł II – papież Polak”.
Jesteśmy z nich bardzo dumni.
Gratulujemy!