DZIŚ PIERWSZY DZIEŃ EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

Dziś nasi ósmoklasiści rozpoczęli egzaminacyjny maraton.
Pierwszy dzień za nimi – było trochę stresu, dużo skupienia i ogrom emocji. Trzymamy mocno kciuki za kolejne egzaminy i wierzymy, że wiedza oraz ciężka praca przyniosą świetne efekty.
Powodzenia!