BIAŁA SZKOŁA W PORĘBIE WIELKIEJ

W dniach 25-29. X. 2021 r. grupa 88 uczniów Naszej szkoły wraz z wychowawcami uczestniczyła w Białej Szkole w miejscowości Poręba Wielka. Uczniowie mieli możliwość odkrywania piękna Gorców, budzenia szacunku do miejsc pamięci, zabytków i kultury narodowej, poznawania tematyki ekologicznej podczas licznych wycieczek pieszych na Starmachowski Groń, Potaczkową, Witową czy Koninek. Propagowaniu aktywnych form wypoczynku, zdrowego stylu życia oraz rozwijaniu własnych zdolności i zainteresowań pomagały liczne zajęcia sportowe – olimpiady , turnieje, zajęcia na sali gimnastycznej jak również zajęcia plastyczne i kreatywne. Wieczorne zajęcia karaoke, just dance, konkurs tańca dyskotekowego, bilard, piłkarzyki służyły integracji zespołów klasowych.  Podczas wycieczki do Zakopanego uczniowie odwiedzili Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN, Sanktuarium na Krzeptówkach oraz odbyli spacer Krupówkami.