To był dzień pełen słońca, uśmiechu i zapachu świeżych jabłek! Klasy 1b oraz 1d wybrały się na wyjątkową wycieczkę do malowniczych sadów w Albigowej. Na pierwszoklasistów czekało mnóstwo niezapomnianych atrakcji m.in. warsztaty kulinarne, gdzie dzieci zamieniły się w prawdziwych szefów kuchni i samodzielnie piekły pyszne, pachnące szarlotki. Były też naukowe eksperymenty, gdzie mali odkrywcy przeprowadzili fascynujące doświadczenia, w których głównym bohaterem było… oczywiście jabłko! Na koniec dzieci spacerowały alejkami pełnymi drzew, podziwiając piękno otaczającej przyrody i chłonąc urok wiejskiego krajobrazu.
