SZKOLNE KOŁO PTTK „ZAKRĘCONE BUSOLE”

Szkolne Koło PTTK „Zakręcone Busole” turystyczne wędrówki w roku szkolnym 2017/2018 zakończyło 3 czerwca 2018 r. rodzinną wycieczką, w której wzięło udział 24 uczniów z klas 3b, 3c, 4a, 4f i 6c  oraz 17 rodziców. Opiekę nad turystami sprawowały panie: Barbara Zamojcin, Alicja Mełech i Barbara Kumor. Naszą grupę prowadził przewodnik Rz. O. PTTK, pan Stanisław Polański.
Zwiedziliśmy Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu. Pojechaliśmy do Czarnorzek, skąd wędrowaliśmy po Rezerwacie Przyrody Prządki. Po dłuższej przerwie rozpoczęła się zabawa w podchody. Młodzi turyści pod opieką przewodnika i nauczycielek wyruszyli na czarny szlak w kierunku ruin zamku Kamieniec w Odrzykoniu. Po ok. 20 minutach na szlak ruszyli Rodzice, próbując dogonić swoje dzieciaki. Po wesołej zabawie przyszedł czas na ruin zamku Kamieniec zwiedzanie oraz wspólne ognisko.
Zachęcamy do wspólnego wędrowania w przyszłym roku szkolnym oraz do odwiedzania naszej strony internetowej w zakładce menu: DLA UCZNIÓW – SZKOLNE KOŁO PTTK.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email