Miło nam poinformować, że Tymoteusz Cyran z klasy 7c zdobył I miejsce w Powiatowym Konkursie „Stawiam na zielone” w kategorii praca artystyczna o tematyce nawiązującej do odnawialnych źródeł energii, natomiast Artur Borek z klasy 8d, zajął III miejsce w kategorii wiedzy nt. odnawialnych źródeł energii.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
