SUKCESY MATEMATYCZNE NASZYCH UCZNIÓW

W dniu 19 maja w Szkole Podstawowej nr 9 w Rzeszowie odbyło się wręczenie nagród w dwóch konkursach „Matematyczne Origami” oraz „Rozkosze Łamania Głowy”.

W tegorocznej edycji konkursu „Matematyczne Origami” udział wzięło 108 uczniów szkół podstawowych z województwa podkarpackiego, lubelskiego i małopolskiego. Wśród nagrodzonych prac znalazła się twórczość naszego ucznia Dawida Przybyło z klasy 8d, który otrzymał wyróżnienie.

W dniu 24 kwietnia 2023 r. w tejże szkole odbył się XV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Rozkosze Łamania Głowy”. W konkursie wzięło udział 34 uczniów z 12 rzeszowskich szkół podstawowych. Uczniowie zmagali się z zadaniami – łamigłówkami logicznymi. W zmaganiach tych bardzo dobrze poradził sobie Michał Czekała z klasy 7a zajmując III miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Print Friendly, PDF & Email