SPOTKANIE Z SIATKARKAMI DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów

Dnia 12 października uczniowie Naszej Szkoły mieli możliwość spotkania  z siatkarkami oraz sztabem szkoleniowym drużyny DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów. Celem spotkania była promocja siatkówki jako  możliwości rozwijania swojego talentu, alternatywy spędzania wolnego czasu oraz przybliżenie zebranym sylwetki sportowców zarówno od strony sportowej jak i osobistej. Obecne na spotkaniu zawodniczki opowiadały o początkach swojej kariery, o największych sukcesach, wytrwałości i cierpliwości sportowca. Z licznymi i niekiedy zaskakującymi pytaniami uczestników zmierzył się trener Bartłomiej Dąbrowski. Wiele ciekawostek zwłaszcza tych poza boiskowych zdradziła Nam obecna na spotkaniu kierownik drużyny Pani Paulina Peret. Ogromną atrakcją i niespodzianką dla uczestników był trening poprowadzony przez trenera, w którym udział wzięli Nasi uczniowie.  Spotkanie zakończyło się rozdaniem autografów i zrobieniem indywidualnych pamiątkowych zdjęć. Uśmiech na twarzach i zadowolenie uczniów wychodzących ze spotkania było dowodem na to, iż warto organizować podobne spotkania w przyszłości.

Print Friendly, PDF & Email