ŚNIADANIE DAJE MOC

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim programie pt. „Śniadanie Daje Moc”. Program skierowany jest do nauczycieli, rodziców i uczniów klas I-III.
Udział w programie gwarantuje nie tylko wyrobienie dobrych nawyków żywieniowych, ale też świetną zabawę.
Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!
8 listopada obchodziliśmy „Dzień: Śniadanie Daje Moc”. Podczas zajęć edukacyjnych, nauczyciele mogli przekazać uczniom cenne informacje, w oparciu o 12 zasad zdrowego odżywiania, podkreślając ważną rolę prawidłowego żywienia w codziennym życiu. Uczniowie wszystkich klas młodszych przygotowali smaczne i zdrowe śniadania.