ROWEROWY MAJ

🚴‍♂️🚴‍♀️🚴 Ogromnym sukcesem pod względem frekwencji i zaangażowania zakończył się udział uczniów Naszej Szkoły w Kampanii Rowerowy Maj 😀

Cel programu jakim była przede wszystkim troska o poprawę własnego zdrowia

i kondycji fizycznej został osiągnięty i świadczy o konieczności i celowości organizowania podobnych akcji!

Zajmujemy bardzo wysokie 2 miejsce🥈 w kategorii szkół podstawowych 👏, natomiast w kategorii najbardziej aktywnych klas w Rzeszowie zwyciężają Nasi uczniowie z klasy 2A wraz z wychowawcą P. Joanną Szal 🥇👏 GRATULUJEMY 👍

Wśród najaktywniejszych uczestników biorących udział w Naszej szkole zostały rozlosowane również nagrody indywidualne, które zostaną wręczone podczas zakończenia akcji. Przypominamy, że zakończenie i wręczenie nagród odbędzie się podczas Pikniku Rodzinnego w Parku Jedności Polonii z Macierzą w sobotę 18 czerwca o 16:30. Wszystkim osobom zaangażowanym w akcję Rowerowy Maj jeszcze raz gratulujemy postawy oraz chęci udziału 👍

😀

Print Friendly, PDF & Email