PRZEDSTAWIENIE O JESIENI

W dniu 18 października 2018 r. uczniowie klasy IIIA zaprezentowali się kolegom i koleżankom z klas I-III w wierszach, piosenkach i tańcach o tematyce jesiennej. Pani Jesień zachwyciła nas kolorowymi strojami. Oczarowani widzowie podziwiali jesienne wianki na głowach dziewczynek przygotowane przez rodziców z kolorowych liści, jarzębiny i głogu. Kolorowe kapelusze rydzów wzbudziły zachwyt publiczności.
Przy dźwiękach wesołych piosenek wspólnie cieszyliśmy pięknem złotej, polskiej jesieni.
Na spotkanie z jesienią zaostali zaproszeni rodzice oraz dzieci z Przedszkola nr 21. Przedszkolaki z uwagą słuchali wierszy i uczestniczyli we wspólnym śpiewaniu. Dzieci miały możliwość zobaczyć urządzenie służące do szatkowania kapusty z dawnych czasów.