PODSUMOWANIE SZKOLNEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie w szkolną akcję charytatywną „Razem dla dzieci i podopiecznych Stowarzyszenia Zupełne Dobro”.
 
Dzięki Państwa hojności udało się zebrać:
 
👟 3 kartony obuwia damskiego i męskiego, które zostały przekazane podopiecznym Stowarzyszenia Zupełne Dobro.
🍬 8 kartonów słodyczy i zdrowych przekąsek, z których przygotowaliśmy paczki dla dzieci z naszej placówki znajdujących się w trudniejszej sytuacji materialnej.
 
Zebranych słodyczy i przekąsek było jednak tak dużo, że mogliśmy obdarować również dzieci z Domu Dziecka w Rzeszowie, sprawiając im dodatkową radość z okazji Dnia Dziecka.
 
Dziękujemy za każdy okazany gest życzliwości i wsparcia. To dzięki wspólnemu zaangażowaniu mogliśmy sprawić radość wielu osobom i pokazać, że pomaganie ma wielką moc.
 
💛 Razem możemy więcej! 💛
 
Szkolne Koło Wolontariatu i Samorząd Uczniowski