NASI UCZNIOWIE W MIĘDZYPOKOLENIOWEJ SZTAFECIE TURYSTYCZNEJ

23 września 2023 r. 15-osobowa grupka turystek i turystów z klas: 2b, 4a, 4c, 6c i 6d pod opieką p. Ewy Chodorowskiej – Rzucidło i p. Barbary Kumor wzięła udział w X Międzypokoleniowej Sztafecie Turystycznej. Wędrowaliśmy ścieżkami przyrodniczymi Świerczówka i Białkówka podziwiając uroki przyrody, zdobywając punkty do odznak turystycznych OTP i Turysta Przyrodnik.
Po wędrówce dotarliśmy do skansenu w Kolbuszowej, gdzie czekał na nas poczęstunek. Zwiedziliśmy kilka zabytkowych obiektów: leśniczówkę, suszarnie: runa leśnego, grzybów i szyszek. Obejrzeliśmy pokazy twórców ludowych.
Uczestniczyliśmy w obchodach 75-lecia działalności Rzeszowskiego Oddziału PTTK. Podczas uroczystości opiekunki „Zakręconych Busoli” zostały wyróżnione za wieloletnią pracę z młodzieżą otrzymując:
złotą odznakę – zasłużony w pracy PTTK wśród młodzieży – pani Barbara Zamojcin
srebrną odznakę – zasłużony w pracy PTTK wśród młodzieży – pani Barbara Kumor.

Print Friendly, PDF & Email