NAJLEPSI RACHMISTRZE ROKU 2026 W NASZEJ SZKOLE!

      Jak co roku w drugim półroczu nauczyciele matematyki organizują dwuetapowy konkurs „Rachmistrz”. Pierwszy etap polega na rozwiązaniu testu z arytmetyki i wyłonieniu dwóch reprezentantów danej klasy w finale konkursu. II etap polega także na rozwiązywaniu testu, ale dłuższego i trudniejszego. Testy są różne, dostosowane do wieku uczniów oraz wiadomości obowiązujących na danym poziomie nauczania. Uczniowie, którzy uzyskają największą liczbę punktów otrzymują tytuł RACHMISTRZA lub WICERACHMISTRZA.

W tym roku szkolnym tytuły te otrzymali :

                 Rachmistrz klas IV:              Tymoteusz Kozubal  kl.4b

                 Wicerachmistrz klas IV:        Amelia Murdzek  kl.4a

 

                 Rachmistrz klas V:                Emilia Bednarska  kl.5b

                 Wicerachmistrz klas V:          Karol Ptak  kl.5d

 

                 Rachmistrz klas VI:               Szymon Lisowski  kl.6c

                 Wicerachmistrz klas VI:        Monika Drozd  kl.6d

 

                 Rachmistrz klas VII:              Pola Kusy  kl.7b

                 Wicerachmistrz klas VII:       Kamil Data  kl.7b

 

                 Rachmistrz klas VIII:             Wojciech Kędzierski  kl.8d

                 Wicerachmistrz klas VIII:       Artur Borek  kl.8d.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!               

Nauczyciele matematyki