Jak co roku w drugim półroczu nauczyciele matematyki organizują dwuetapowy konkurs „Rachmistrz”. Pierwszy etap polega na rozwiązaniu testu z arytmetyki i wyłonieniu dwóch reprezentantów danej klasy w finale konkursu. II etap polega także na rozwiązywaniu testu, ale dłuższego i trudniejszego. Testy są różne, dostosowane do wieku uczniów oraz wiadomości obowiązujących na danym poziomie nauczania. Uczniowie, którzy uzyskają największą liczbę punktów otrzymują tytuł RACHMISTRZA lub WICERACHMISTRZA.
W tym roku szkolnym tytuły te otrzymali :
Rachmistrz klas IV: Tymoteusz Kozubal kl.4b
Wicerachmistrz klas IV: Amelia Murdzek kl.4a
Rachmistrz klas V: Emilia Bednarska kl.5b
Wicerachmistrz klas V: Karol Ptak kl.5d
Rachmistrz klas VI: Szymon Lisowski kl.6c
Wicerachmistrz klas VI: Monika Drozd kl.6d
Rachmistrz klas VII: Pola Kusy kl.7b
Wicerachmistrz klas VII: Kamil Data kl.7b
Rachmistrz klas VIII: Wojciech Kędzierski kl.8d
Wicerachmistrz klas VIII: Artur Borek kl.8d.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Nauczyciele matematyki

