MIKOŁAJKOWE DRUŻYNOWE MARSZE NA ORIENTACJĘ 02.12.2023 r. – Dylągówka – Boska Dolina

 

W Mikołajkowych Marszach na Orientację udział wzięło 24 uczniów z klas: 3b, 3d, 4a, 4b i 4c pod opieką pań: Barbary Kumor i Elżbiety Żarek. Na trasę wyruszyło 12 drużyn. Wszyscy uczestnicy, pomimo trudnych warunków atmosferycznych, dzielnie pokonali wyznaczoną trasę i odszukali ukryte punkty w terenie.

Sukces naszych zawodników!!!
I miejsce zajęli chłopcy z klasy 4c: Piotr Kamiński i Karol Kolano
II miejsce dziewczynki z klasy 4a: Zosia Draguła i Blanka Lisowska
GRATULUJEMY!!!
Zapraszamy do obejrzenia prezentacji oraz odwiedzenia strony: http://zakreconebusole.zsp6.rzeszow.pl/wycieczki-1/

https://www.canva.com/design/DAF12nm09VE/en58MrNy5oyjIM9G-W6jxQ/edit?utm_content=DAF12nm09VE&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=sharebutton

Zainteresowanych turystów zapraszamy do odwiedzenia strony Szkolnego Koła PTTK po feriach zimowych, w lutym 2024 r. Pojawią się wiosenne oferty turystyczne, a także możliwość opłacenia składek członkowskich PTTK na 2024 r.

Z turystycznym pozdrowieniem opiekunki „Zakręconych Busoli”.

Print Friendly, PDF & Email