MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI „PATRON MOJEJ SZKOŁY”

WYNIKI VIII MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU

PLASTYCZNO – LITERACKIEGO „PATRON MOJEJ SZKOŁY”

19 stycznia 2023 r. został rozstrzygnięty VIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczno – Literacki „Patron mojej szkoły”. Wzięli w nim udział uczniowie rzeszowskich szkół podstawowych.

Komisja konkursowa w składzie  Bogusława Pelc – Oważany i  Katarzyna  Karwowska – Paszkiewicz wyłoniła zwycięzców i przyznała nagrody oraz wyróżnienia w dwóch kategoriach: prace plastyczne i prace literackie.

I Prace plastyczne

Nagrody:

• Jakub Zaniewicz kl. 1a, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, SP nr 27 (opiekun Bogusława Pelc-Oważany)
  • Szymon Wojciechowski kl. 1a, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, SP nr 27 (opiekun Bogusława Pelc-Oważany)
  • Konstanty Stasiak kl. 2a, Szkoła Podstawowa nr 11 (opiekun Bożena Gniewek)
  • Emilia Bednarska kl. 2b, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, SP nr 27 (opiekun Bogumiła Wilczyńska)
  • Anna Ciźla kl. 3, Szkoła Podstawowa nr 35 (opiekun Joanna Moniak)
  • Hubert Gwizdała kl. 3, Szkoła Podstawowa nr 35 (opiekun Joanna Moniak)
  • Kacper Kuropatwa kl. 3a, Szkoła Podstawowa nr 11 (opiekun Małgorzata  Bartoszek)
  • Jan Poźniak kl. 3a, Szkoła Podstawowa nr 28 (opiekun Anna Markiewicz)
  • Michalina Weber kl. 3a, Szkoła Podstawowa nr 28 (opiekun Anna Markiewicz)
  • Emilia Dolęga kl. 3b, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, SP nr 27 (opiekun Katarzyna Karwowska – Paszkiewicz)