KLASY 2C I 3D W EUROPEJSKIM CENTRUM BAJKI

15 listopada uczniowie klas 2c i 3d wraz z nauczycielami odwiedzili Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie. Swój pobyt rozpoczęli zwiedzaniem wystawy „Bajkowy Świat”. Jest to unikalna ekspozycja, łącząca najnowsze zdobycze technik multimedialnych z tradycyjnymi eksponatami muzealnymi. Zabrała ona uczestników wycieczki w podróż przez baśniowe krainy – pełną obrazów, dźwięków, barw i zaskoczeń. Następnie uczniowie wzięli udział w fantastycznych warsztatach „WYBUCHOWA NAUKA”, w czasie których poznali właściwości ciekłego azotu i mieli możliwość spróbować lodów przygotowanych z jego wykorzystaniem. Pobyt w Europejskim Centrum Bajki zakończył się seansem kinowym, gdzie uczniowie obejrzeli bajkę o przygodach Koziołka Matołka. Wycieczka bardzo się wszystkim podobała!

Print Friendly, PDF & Email