KLASA 3A I 3D W BAŁTOWIE

6 czerwca klasy 3a i 3d odwiedziły Jurajski Park w Bałtowie. Niezwykłą przygodę rozpoczęliśmy od przejażdżki schoolbusem po Bałtowskim Zwierzyńcu. Zobaczyliśmy lamy, wielbłądy, strusie i wiele egzotycznych gatunków zwierząt. Kolejnym punktem wycieczki był Park Miniatur, gdzie mogliśmy zobaczyć zamki i pałace wybudowane wiele lat temu. Po obiedzie przeżyliśmy niezwykłą przygodę wędrując ścieżkami Jura Parku. Widzieliśmy modele dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń, oczywiście wszystkie naturalnej wielkości. Największe wrażenie zrobiło Prehistoryczne Oceanarium. Dzięki nowoczesnej technologii dowiedzieliśmy się, jak wyglądało podwodne życie miliony lat temu. Na zakończenie wycieczki udaliśmy się do miejsca zwanego Sabatówką, czyli wioski bardzo sympatycznych czarownic. Ta wycieczka na długo pozostanie w naszej pamięci.

Print Friendly, PDF & Email