DIECEZJALNY KONKURS BIBLIJNY 2018

Na stałe już chyba wpisał się w życie Szkoły Podstawowej Nr 27 Diecezjalny Konkurs Biblijny. Co roku cieszy się niegasnącym zainteresowaniem. Liczba uczestników jest jedną z najwyższych w skali miasta, a i wyniki świadczą same o ich zdobywcach. W tym roku, w związku z dużą liczbą zakwalifikowanych do rejonowego etapu konkursu, odbył się on w naszej szkole. Uczniowie mieli odpowiedzieć na szereg poważnych już pytań dotyczących Ewangelii wg św. Mateusza. Do trzeciego i ostatniego zarazem etapu zakwalifikowały się cztery osoby: Piotr Giermata (VI), Gabriela Malicka (V), Natalia Sierżęga (VI), Julia Ślizak (VI). Gratulujemy i życzymy światła Ducha Świętego podczas reprezentowania naszej parafii na centralnym etapie konkursu!