BABCIU I DZIADKU KOCHAMY WAS!!!

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa szczególne, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszej  szkole  zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją, na stałe wpisaną w repertuar kalendarza imprez.

Uroczyste spotkania „okraszone” pięknymi wierszami i piosenkami zorganizowali uczniowie klas I a,b,c i d , a klasa  II b przedstawiła zaproszonym gościom inscenizację baśni „Królowa Śniegu”.

Uczniowie klasy III a zaprezentowali inscenizację pt.: „Dziadek, stołek i rosołek” oraz montaż słowno –muzyczny zakończony tańcem w rytmie cha-cha, a największym zainteresowaniem  cieszyły się własnoręcznie przygotowane przez dzieci słoiczki z „konfiturą  uczuć”.

Uczniowie klasy III f zaprosili babcie i dziadków na piękne jasełka, a uczniowie klas III c, e, g i h pięknie zaprezentowali się we wzruszających  wierszach i piosenkach związanych z tym świętem.

Wzruszeni  i szczęśliwi „GOŚCIE  SPECJALNI” obdarowani pięknymi laurkami i upominkami opuszczali szkolne mury w towarzystwie uradowanych i zadowolonych z siebie  wnucząt .

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz